37derece.org olarak mutlu bir toplum için hayatın her alanına katkıda bulunacak ve toplum üzerinde olumlu etikler yaratacak sosyal proje faaliyetlerinde yer alıyoruz.

Bu kapsamda öncelik verdiğimiz projeler; insanların hayatlarına dokunarak yaşama sevincini pekiştiren ve onları mutlu eden sosyal projeleri desteklemek. Gençlerin, toplumun gelişimine katkı sağlayacak inovatif projelerinin yanında yer almak. Engelleri ortadan kaldıran insanlara destek olarak, diğer insanlara ilham olmalarını sağlamak. Doğamızı ve canlılarımızı koruyacak ve geliştirecek her türlü proje ve çözümleri uygulamak.

Proje Omuz Omuza

Proje Omuz Omuza, Güneydoğu gazilerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz 37derece Sivil İnisiyatifi’nin ilk projesidir. Bu kapsamda 2017’nin Şubat ayında Fethiye’deki Likya yolunda ve Mart ayında Erciyes dağında yürüyüşler gerçekleştirdik.

Proje Omuz Omuza’nın amacı biz rahat edelim diye kendi rahatlarından vazgeçmiş, bu yolda uzuvlarını kaybetmiş gazilerimizle ilgili farkındalığı arttırmak ve fiziksel engellere karşın her şeyin başarılabileceğini bir kez daha göstermek.

proje omuz omuza