37derece.org olarak mutlu bir toplum için hayatın her alanına katkıda bulunacak ve toplum üzerinde olumlu etikler yaratacak sosyal proje faaliyetlerinde yer alıyoruz.

Bu kapsamda öncelik verdiğimiz projeler; insanların hayatlarına dokunarak yaşama sevincini pekiştiren ve onları mutlu eden sosyal projeleri desteklemek. Gençlerin, toplumun gelişimine katkı sağlayacak inovatif projelerinin yanında yer almak. Engelleri ortadan kaldıran insanlara destek olarak, diğer insanlara ilham olmalarını sağlamak. Doğamızı ve canlılarımızı koruyacak ve geliştirecek her türlü proje ve çözümleri uygulamak.

2024 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ :

GAZELLA TURİZM’İN SİVİL İNİSİYATİFİ 37DERECE.ORG’TAN DİYABETLİ ÇOCUKLARA BÜYÜK DESTEK

diyabet

Gazella Turizm’in sosyal sorumluluk inisiyatifi olan 37derece.org, Marmara Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Derneği ile iş birliği yaparak diyabetli çocuklara yönelik yeni bir kampanya yaptı.

Daha fazla bilgi için tıklayın 

2023 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ :

BAŞ SÜSLERİ, TAKILAR VE ETNİK DÖVMELER KİTABIYLA DEPREMİN YARALARINI SARIYORUZ

Gazella_Foto_Kitap_Kapak4xR

Gezmek, Görmek ve keşfetmek hayata anlam katan deneyimlerden… Farklı kültürlerle temas etmenin ve dünyanın bize uzak noktalarındaki insanlardan bir şeyler öğrenebilmenin keyfine ise paha biçilemez.

Daha fazla bilgi için tıklayın 

2020 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ :

YENİ YÜZLERİ KEŞFEDERKEN ÇEVRE DOSTU BİR GELECEĞE KATKIDA BULUNUYORUZ

yuzler atlasi kitabi

Dördüncü yayınımız olan Yüzler Atlası ile dünyadaki bazı anlara, yerlere, kültürlere insan yüzleriyle tanıklık edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın

GAZELLA TURİZM’İN SİVİL İNSİYATİFİ 37 DERECE’DEN ANGORA ROBOTİK TAKIMI’NA DEĞERLİ DESTEK

2

Gazella Turizm’in Sivil İnsiyatifi 37derece olarak, topluma ve doğaya yönelik sosyal sorumluluk projeleri odağında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daha fazla bilgi için tıklayın 

2018 SOSYAL SORUMLULUK PROJESI :

PROJE OMUZ OMUZA

proje omuz omuza

Proje Omuz Omuza, Güneydoğu gazilerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz 37derece Sivil İnisiyatifi’nin ilk projesidir. Bu kapsamda 2017’nin Şubat ayında Fethiye’deki Likya yolunda ve Mart ayında Erciyes dağında yürüyüşler gerçekleştirdik.

Daha fazla bilgi için tıklayın