37derece.org olarak toplumsal gelişmeyi, topraklarımızı ve doğamızı korumayı önemsiyor ve bu kapsamda 2016 yılından beri katkıda bulunmayı sürdürüyoruz. Bu zaman zarfı boyunca desteklediğimiz sivil toplum kuruluşları ve gerçekleştirdiğimiz yardımlar;

tema hatay gazella bagis

Hatay’da 9 Ekim 2020’de çıkan orman yangınlarında yanan ağaçların yerine dikilmek üzere, 14 Aralık’ta Tema vakfına 400 ağaçlık bağışta bulunduk.

Wildness deer

WWF Türkiye, 2012 yılında nesli tehlike altında olan canlı türlerinin korunmasına yönelik düzenlediği “Türkiye’nin Canı” kampanyasına bağış yaptık. 

Dreamy autumn enchanted forest, fairy tale look

2007-2010 yılları arasında yurt dışı turlarımıza katılan her misafirimizin yarattığı karbon salımını sıfırlamak kapsamında onların adına ağaç dikilmesi için TEMA vakfına bağış gerçekleştirdik.

188972922_m

Gazella Turizm, Club & Hotel Letoonia, BinRota ve GitmekLazım.com olarak deprem felaketinin ilk gününden bu yana bölgesiyle iletişim halindeyiz.

Bölgede oluşan acil ihtiyaçları giderebilmek için yiyecek, sağlık malzemeleri ve atık giderme kullanım araçlarından oluşan yardım bölgelerimize ulaştırdık.

Bu zor günü birlik ve beraberlikle aşacağımıza, bir daha bu acıları yaşamayı temenni ediyoruz.

Geçmiş olsun Türkiye…